środa, 11 maja 2011

Czerwona Afryka zachodzącego słońca

Minęło trochę czasu odkąd zaprezentowałam coś nowego. Nie jest tak, że nic nie robiłam. Wręcz przeciwnie, robię kilka projektów na raz i żaden nie był skończony, więc trochę zaniedbałam bloga. Mam już co pokazać. Będą trzy projekty, ale dziś pojawi się tylko jeden. Nie wrzucę wszystkiego na raz, bo nie będę miała o czym pisać następnym razem :p A przy okazji może rozbudzę Waszą ciekawość? :)

Ten wisior z malowanej masy perłowej zaczęłam już jakiś czas temu. Jak zwykle brakowało mi pomysłu na wykończenie - nie wiedziałam na czym go powiesić, żeby dobrze się całość uzupełniała. Postawiłam na spiralkę, dość prosta, ale ładnie wygląda. I jakby dodała mu lekkości i może tajemniczości... Kolory koralików starałam się dopasować do barw występujących we wspomnianej już masie perłowej. Ma ona umalowany wzór jakby dzikiego kota. Do tego beżowe połyskujące delikatnie koraliki i czerwono-brązowe. Na samym brzegu kolejna masa perłowa tym razem w nietypowym kształcie, nieregularne bryłki o trójkątnym przekroju. Wszystko ładnie odbija światło, kolory dobrze współgrają.

Dziś, zaczynając pisać tego posta, naszyjnik ten skojarzył mi się z Afryką i ciepłym światłem zachodzącego słońca... Ciepło, przytulnie, trochę dziko i egzotycznie... Ale może Wam skojarzy się inaczej?


 
(A co sądzicie o zdjęciach biżu? Czy aranżacje ich nie przytłaczają? Nie odwracają uwagi od biżuterii?)

aktualizacja posta:
[I już naszyjnik znalazł nową właścicielkę, która jeszcze nawet o tym nie wie - dostanie go w prezencie.]

[Z uwagi na na błąd aktualizacji serwisu zniknęły niektóre komentarze, te najnowsze. Podobno mają zostać odzyskane, ale nie ma pewności. Nie mam już na to wpływu. Ale dziękuję za ciepłe słowa od Kamilki i rady Weroniki. Na szczęście google wysyła maile z informacja o nowych komentarzach :)]

1 komentarz:

  1. Siedząc w pokoju o temperaturze 30st.C rzeczywiście wisiorek skojarzył mi się z afrykańskim klimatem :D Kolejny piękny wytwór Twojej wyobraźni, w dodatku w pięknym kolorze. Według mnie najlepsze zdjęcie to 3, bo tło nie "gryzie się" z wisiorkiem, ale jeszcze dodaje mu oryginalnego looku:) Pozdrawiamy K&D(młodszy)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...